בית הבלוג מארחים? סיפור של הצלחה!

מארחים? הפעם הזו תהיה סיפור של הצלחה!

מארחים? הפעם הזו תהיה סיפור של הצלחה!

כל עקרת בית מוצאת את עצמה מדי פעם בתפקיד המארחת. חגים, אירועים משפחתיים קטנים, וסתם ביקורי ידידים מעמידים אותך בכל פעם בהתלבטות מחודשת: בחירת המנות וסדר הגשתן, סגנון ההגשה והפרזנטציה מעוררים בך התלבטות בכל פעם מחדש.

הספר הזה מיועד ממש בשבילך! "מארחים – עם מירי זורגר", בהפקה משותפת עם "אסם" ייחשף בהשקה חגיגית בתערוכת "בלבוסטע", שתתקיים ב 12.02.11 באולמי כתר הרימון בבני ברק.


בימים אלו באה לסיומה תקופה של עבודה אינטנסיבית ובלתי פוסקת שהסתיימה הורדת הספר לדפוס, חודשים של בחינת המתכונים ושל ימי צילומים ארוכים ובלתי נגמרים. ההפקה כזו, על אף היותה מתישה כל כך, הייתה הפעם חלום אמיתי. "אסם" היא חברה מדהימה, ולא רק בשל המוצרים האיכותיים שלהם. זו פשוט חברה שכיף לעבוד איתה! לאורך כל הדרך נתנה לי "אסם" תחושה של בית, של משפחתיות חמה ונהדרת.

חוץ מהיחס והאווירה, לעבוד עם פרטנרים ברמה כזו זו חוויה אמיתית לכל שף. הצוות המקצועי שלהם, המלווה כל מתכון בביקורת בלתי מתפשרת, סייעו לי להפוך כל מתכון איכותי למתכון מנצח.

 

"מארחים", הספר השני שלי, הופך את העיסוק במטבח לחוויה של ממש לכל עקרת בית. שולה, העורכת המדהימה ש"אסם" הצמידו לי, היא פרפקציוניסטית אמיתית. כל מתכון בספר עובר תחת עיניה הפקוחות, ונבדק עד לפרטים הקטנים ביותר. את שולה מנחה כלל מרכזי אחד: המתכון המתואר בספר יהיה בדיוק זה שתקבלי את, במטבחך. עם "מארחים" – אין הפתעות בדרך.

 

במארחים תמצאי מתכונים המותאמים לכל הזדמנות: לאירוח קליל לידידים או למשפחה, להפקת אירועים ביתיים קטנים כדוגמת "שבע ברכות", ולאירוח סביב שולחן.

כשתארחי עם "מארחים", תגלי כי אירוח בסטיילינג מוקפד הפך למשימה שאת מבצעת בקלות. שני עקרונות מלווים אותי לאורך כל הדרך בעבודה על הספר: חשוב היה לי להגיש לך מתכונים שאינם מורכבים מדי לביצוע, ולהציע לך בד בבד פרזנטציה מעולה, שתשדרג לאין ערוך את רמת האירוח המוכרת. קריאה יסודית של ההוראות וביצוען שלב אחרי שלב יובילו אותך לתוצאה מושלמת, שתפתיע גם אותך.

 

וצ'ופר קטן שבוודאי תשמחי לקבל... כל מי שתרכוש את הספר בתערוכת "בלבוסטע" הקרובה, תקבל שובר לקניית מוצרי "אסם" בגובה 60% מעלות הספר. במחיר כזה, לא נותרה לך אף סיבה להתלבט.